O AGENTUŘE
„Umění je jako slunce, které se taky nikomu nevtírá. Když zatáhnete záclony a zavřete okenice, tak vám slunce do bytu neleze, jenomže je to vaše chyba, pane, že chcete žít potmě“.

SARAH PRO ZPĚVAČKY
Vážené zpěvačky. Dvě následující videa berte jako inspiraci pro Vaši nelehkou práci. Dvě věci jsou důležité. DRIVE - dá se zahrát a FEELING - je dar od Boha. Když tento dar nemáte a hrajete že ano, posluchač to pozná a neuvěří Vám to. Ale jinak nenechte si do toho jak zpíváte od nikoho kecat. Buďte své. Vaše Sarah.

VIDEO No. 1
Píseň určitě znáte. Ewa... Tady se jmenuje v překladu "Vše o base".
Tři zpěvačky ale pokaždé jinak podané. Zajímavé, že...

VIDEO No. 2
Ale to je opravdu velká krása. Klasika. "Amado Mio" Má láska. A whisper je šepot....

VIDEO No. 3
Stará upoutávka agentury. Někteří muzikanti už hrají "ON THE HEAVEN".

30 let

ZKUŠENOSTÍ

Máme co potřebujete.

Agentura SAM je široce známá nejen v našem krásném městě, ale v celých Jižních Čechách. Znají ji nejen malíři, sochaři ale i muzikanti. Za dobu své působnosti jsme uspořádali koncerty a hudební produkce. Spolupracujeme s jihočeskými umělci a spolupráce s námi jim dovoluje realizovat se na trhu s uměním jako takovým. Spolupracuje se známými muzikanty kteří hrají v kapelách jako jsou Nezmaři, Sinners, Fellows, Dudlajda, Helios, Sharpers, Bryčka a mnoho dalších. Přímé kontakty na umělce nám umožňují vyhovět pořadatelům společenských akcí, naše služby jsou proto nejlepší.