BEDNA-SERVIS

PŘIVÁDÍME K ŽIVOTU STRHUJÍCÍ AKCE

Specializujeme se na zajištění technického personálu pro stavbu a realizaci kulturních akcí. Jsme součástí většiny koncertů v ČR a další desítek sportovních a společenských událostí. Naším hlavním cílem je profesionalita a spokojenost – klientů, pracovníků. Dbáme na férový a transparentní přístup. Na klientech nám záleží a o své lidi se staráme.  

WORKFLOV

Zvukař kapely přijede nákladním autem co nejblíže stage. Bedňáci ve dvojicích vynesou nejdříve basové boxy a umísti je pod stage. Pak vynosí ostatní bedny na podium a společně s pracovníky stage připevní na konstrukci. Dále vynosí zesilovače, aparáty pro jednotlivé nástroje, a boxy s kabely. Podle pokynů zvukaře instalují mixážní pulty cca 50 metrů od stage a vytvoří tak zvanou kapli. Tato práce zpravidla trvá 40 minut. Po skončení koncertu opačným způsobem vše z pódia uklidí a naloží do nákladního auta. Tato práce musí být provedena co nejrychleji, aby nebyla zdržena demontáž stage. Postavení zvuku je zpravidla spojeno i s instalací světelné aparatury. Z nákladního auta se vynosí reflektory a další efekty na stage a ve spolupráci s pracovníky stage se umístí na konstrukci.

CENA 

Celková cena se odvíjí podle počtu bedňáků. Základní sazba je 990,-CZK za jednoho bedňáka. Bedňáci pracují ve dvojicích.

Bednaci.jpg
Bednaci main.jpg
MODRÝ TÝM
PHOTO NOT AVAILABLE.jpg

Zdeněk Černík

Manager bedňáků

Čečka Patrik main.jpg

Patrik Čečka

Bedňák

ČERVENÝ TÝM
Photo not aviable man.jpg

Tomáš Vitha

Bedňák

Photo not aviable man.jpg

neobsazeno

Bedňák

Objednávka služeb BEDNA-SERVIS
KAPELNÍK / MANAGER
arrow&v